Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narys R. Šarknickas reiškia nepasitenkinimą Vilniaus miesto savivaldybės merui

2017 m. kovo 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Kultūros komiteto narys Robertas Šarknickas reiškia nepasitenkinimą Vilniaus miesto savivaldybės merui, dėl neadekvataus požiūrio į Vilniaus pilis, taip pat savivaldybės specialisto neišleidimo į Kultūros komiteto posėdį.

Šiandien Kultūros komiteto posėdyje pirmuoju klausimu buvo kalbama apie Vilniaus pilių kultūrinio rezervato direkcijos veiklos vykdymą, tačiau pasisakymų ir komentarų iš savivaldybės pusės nebuvo, mat Vilniaus miesto meras R. Šimašius neišleido savivaldybės specialisto į komiteto posėdį.

 Seimo narys R. Šarknickas reiškia pasipiktinimą ir nuostabą, kiek iš tikrųjų miesto merui rūpi Vilniaus miesto pilių būklė ir ar komitete šiandien keltas  klausimas yra iš tiesų aktualus savivaldybės valdybai.

Seimo Kultūros komiteto narys R. Šarknickas laukia paaiškinimo iš  Vilniaus miesto savivaldybės  dėl tokio mero poelgio.

 

Kontaktams:

Seimo narys Robertas Šarknickas

Tel.: (8 5) 239 6641, mob. 8 679 53 594

El. p. [email protected]