Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario K. Pūko pranešimas dėl apkaltos proceso

2017 m. balandžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Etikos ir procedūrų komisija 2017 m. balandžio 6 d. pranešimu informavo mane, Kęstutį Pūką, apie tai, kad įvertinusi mano kreipimusis dėl Lietuvos Respublikos Seimo statute ir Konstitucijoje įtvirtintų tęstinių, sistemingų ir sąmoningų mano teisių pažeidimų mano apkaltos procese nutarė pradėti tyrimą specialiosios komisijos pirmininkės Dovilės Šakalienės atžvilgiu dėl Seimo statuto ir Valstybės politikų etikos kodekso pažeidimų.

Taip pat informuoju, kad Vilniaus miesto apylinkės teisme yra priimtas mano, Kęstučio Pūko, ieškinys dėl visuomenės informavimo priemonėse paskleistos žinios, neva aš, Kęstutis Pūkas, seksualiai priekabiauju prie kandidačių į darbo vietą, neatitikimo tikrovei.

 

Seimo nario kreipimasis

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos atsakymas

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Kęstutis Pūkas

Mob. 8 668 42 302

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-04-07 13:21
   Rimas Rudaitis