Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

A. Kubilius pozityviai vertina tai, kad VTEK principingai išnagrinėjo 15 dienų pavėlavimą deklaruoti mažos vertės sandorį

2017 m. balandžio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Andrius Kubilius pozityviai vertina tai, kad Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) principingai pripažino jo klaidą 2017 m. sausį 15 dienų pavėlavus ir per neapsižiūrėjimą nedeklaravus mažos vertės automobilio nuomos sandorio ir tikisi, kad komisija taip pat principingai elgsis ir dėl kitų Seimo narių bei visų kitų asmenų, privalančių teikti viešų ir privačių interesų deklaracijas.

„Vertinu komisijos principingumą ir tikiuosi, kad vienodi standartai bus taikomi visiems asmenims, privalantiems deklaruoti viešuosius ir privačius interesus, ir bet koks pavėlavimas laiku deklaruoti bus vertinamas taip pat principingai“, –  po šiandien paskelbto VTEK sprendimo sako A. Kubilius.

 

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396506

tsfrakcija@lrs.lt