Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas vyksta darbo vizito į Ženevą

2017 m. balandžio 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis balandžio 24–27 dienomis vyksta darbo vizito į Ženevą (Šveicarijos Konfederacija). Delegacijoje – ir Seimo narys Eugenijus Gentvilas.

Vizito programoje numatyti susitikimai su Tarpparlamentinės Sąjungos generaliniu sekretoriumi Martinu Čungongu (Martin Chungong),  Jungtinių Tautų biuro Ženevoje generaliniu direktoriumi Michaeliu Mioleriu (Michael Møller). Seimo Pirmininko vadovaujama delegacija  lankysis CERN (Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacija, bendrai vadinama CERN), kur susitiks su CERN generaline direktore prof. Fabiola Džianoti (Fabiola Gianotti) ir susipažins su CERN veikla. Delegacija taip pat  lankysis  Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje Ženevoje, susitiks su Šveicarijos lietuvių bendruomenės nariais.

           

 

Parengė Jolanta Anskaitienė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]