Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A.Anušausko pranešimas: Seime vyko susitikimas su Vasario 16-osios Akto atradėju L. Mažyliu

 

 

2017 m. balandžio 27 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotrauka (Aut. – O. Posaškova)

 

Balandžio 27 d. parlamentinė grupė „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ Seime surengė susitikimą su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi Liudu Mažyliu, kovo 29-ąją atradusiu Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Aktą Vokietijos užsienio reikalų archyve.

„Poną Mažylį sveikinau jau kitą dieną po šio vieno svarbiausių Lietuvos istorinių dokumentų atradimo, žyminčio mūsų šalies valstybingumo, diplomatijos ištakas. Nuslūgus emocijų bangai, nutariau pakviesti šį iškilų žmogų pasidalinti įspūdžiais“, – įžanginį žodį tarė susitikimo iniciatorius, parlamentinės grupės „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ pirmininkas Arvydas Anušauskas.

 

Profesorius L. Mažylis kalbėjo apie Akto paieškos priežastis ir eigą, atradimo reikšmę bei tolimesnes tyrimų perspektyvas.

„Dokumentai slapstosi ir laukia geriausio momento pasirodyti. Artėjantis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – vienas iš svarbiausių faktorių, skatinusių mane pasinerti į Akto paieškas. Šis atradimas privertė daugelį žmonių nusišypsoti ir tapo puikia dovana Lietuvai“,  – džiaugėsi prof. L. Mažylis.

 

Kontaktams:

Seimo nario Arvydo Anušausko padėjėja

Goda Pilibaitytė, tel. (8 5) 239 6878, el. p. [email protected]

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-04-28 11:54
   Rimas Rudaitis