Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas lankėsi Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykloje

2017 m. gegužės 3 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Trečiadienį, gegužės 3 d., pirmosios rašytinės Konstitucijos Europoje dienos proga, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis lankėsi Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykloje. Susitikimo metu mokyklos direktorė Edita Zubel padėkojo Seimo Pirmininkui už dėmesį tautinėms bendruomenėms bei pristatė aktualius klausimus, susijusius su mokyklos plėtra.

Susitikimo metu Seimo Pirmininkas taip pat susitiko su mokyklos tėvų taryba, kuri pristatė savo požiūrį apie tolimesnę mokyklos viziją.

Seimo Pirmininkas apžiūrėjo mokymosi ir kultūrinės veiklos patalpas, susitiko su mokiniais, mokytojais, kitais mokyklos darbuotojais.

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-05-03 15:15
   Jolanta Anskaitienė