Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas padėkojo Vengrijai už svarų indėlį NATO Baltijos oro policijos misijoje

2017 m. gegužės 3 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Trečiadienį, gegužės 3 d., Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Vengrijos Nacionalinės Asamblėjos pirmininko pavaduotoju Ištvanu Hileriu (István Hiller). Susitikime aptartas Lietuvos ir Vengrijos bendradarbiavimas, branduolinės saugos, Astravo AE, Ukrainos ir Rusijos klausimai. Seimo Pirmininkas padėkojo I. Hileriui už dalyvavimą NATO Baltijos oro policijos misijoje, karininko skyrimą į NATO pajėgų integravimo vadavietę Vilniuje, rotacinių pajėgų atsiuntimą į Lietuvą ir dalyvavimą pratybose.

„Pagrindinis mūsų interesas – stipri, klestinti ir saugi ES, kaip buvo sutarta Romoje. Pasisakome už jau priimtų sprendimų pilną įgyvendinimą. Yra nemažai sričių, kur galime pasiekti rezultatų dirbdami kartu – tai saugumo užtikrinimas, ES išorės sienos apsauga, migracijos iššūkio sprendimas“, – sako parlamento vadovas.

Pasak V. Pranckiečio, su Vengrijos vicepirmininku buvo aptarta kintanti saugumo padėtis regione.

Praėjusiais metais Lietuva ir Vengrija minėjo diplomatinių santykių atkūrimo  25-metį.

 

 

Informaciją parengė:

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-05-03 15:24
   Jolanta Anskaitienė