Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kviečia institucijas atsiverti studentams

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, susitikęs su Lietuvos Respublikos Seime praktiką atliekančiais studentais ir jaunimo nevyriausybinėmis organizacijomis, aptarė jaunimo praktikos atlikimo galimybes Seime ir kitose institucijose, taip pat jaunimo aktyvumo didinimo galimybes politikos procesuose.

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Mantas Zakarka teigia, kad reikėtų tobulinti savanoriškosios praktikos teisinę pusę, ją pratęsiant ilgesniam laikotarpiui. Studentai prašo, kad institucijos atkreiptų dėmesį į tai, kad praktika nebūtų tik formalumas, bet teiktų visapusišką praktinę  naudą studentams ir įstaigoms.

Seimo Pirmininkas, matydamas studentų aktyvumą, skatina institucijas būti atviresnėmis.

„Kviečiu visas valstybės institucijas glaudžiai bendradarbiauti su aktyviu ir žinių trokštančiu jaunimu. Suteikime gabiausiems žinių ir patirties, nes Lietuvą kuriame kartu“, – sako parlamento vadovas.

                            

Informaciją parengė Paulina Levickytė, atliekanti praktiką Seimo Pirmininko sekretoriate