Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario pranešimas: „M. Majauskas kviečia į diskusiją dėl statybų Vilniaus Misionierių vienuolyno ansamblyje“

2017 m. gegužės 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Mykolas Majauskas rengia diskusiją dėl statybų Vilniaus Misionierių vienuolyno ir Viešpaties Dangun Žengimo bažnyčios ansamblyje, Vilniaus istoriniame centre, kurį saugo UNESCO.

Į diskusiją dėl visuomenei klausimų keliančių statybų kviečiami: Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson, aplinkos ministras Kęstutis Navickas, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos l. e. p. viršininkė Eglė Kuklierienė, Kultūros paveldo departamento direktorė Diana Varnaitė, Valstybinės kultūros paveldo komisijos pirmininkė Evelina Karalevičienė, Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato generalinė sekretorė Asta Junevičienė, statybas vykdančios įmonės „Misionierių sodai“ atstovai ir Senamiesčio bendruomenės nariai.

Diskusija vyks gegužės 8 d., pirmadienį, 11 val. Kazimiero Antanavičiaus salėje (220 kab., Seimo III r.).

 

Daugiau informacijos:

Neringa Laurinavičiūtė

Seimo nario M. Majausko padėjėja

Mob. 8 612 73 325

   Naujausi pakeitimai - 2017-05-05 09:40
   Rimas Rudaitis