Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Slovėnijos Valstybės Susirinkimo Pirmininku

2017 m. gegužės 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gegužės 16 d., 14 val. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Slovėnijos Respublikos Valstybės Susirinkimo Pirmininku Milanu Brglezu. Susitikimo metu bus aptariami Lietuvos ir Slovėnijos ekonominiai santykiai, Europos Sąjungos ateitis ir regioninis saugumas.

„Šiuo metu kelia nerimą didėjanti trečiųjų šalių, ypač Rusijos, įtaka Vakarų Balkanų regione, mums svarbu išlaikyti aktyvų Europos Sąjungos (ES) vaidmenį regione, patikimą europinę perspektyvą, stiprinti strateginę ES komunikaciją. Tuo pačiu tikimės, kad ir Vakarų Balkanų šalys išliks įsipareigojusios europiniam pasirinkimui – toliau vykdys būtinas reformas, šalių lyderiai komunikuos reformų įgyvendinimo ir integracinio proceso naudą savo visuomenėms“, – sako Seimo  Pirmininkas V. Pranckietis.

Slovėnijos Respublikos Valstybės Susirinkimo Pirmininkas M. Brglezas taip pat yra ir Slovėnijos Valstybės Susirinkimo Konstitucinių reikalų komiteto pirmininkas, Valstybės Susirinkimo delegacijos Pietryčių Europos šalių bendradarbiavimo proceso Parlamentinėje Asamblėjoje vadovas, Moderniosios centro partijos narys. Jo vadovaujama Slovėnijos delegacija Lietuvoje lankysis gegužės 16–17 dienomis.

 

Slovėnija Europos Sąjungos nare tapo 2004 metais, savo kaip nepriklausomos valstybės patirtį kaupianti nuo 1991 m. Istoriniai Slovėnijos ryšiai su Europa, veiksminga ekonomika leido šaliai sparčiai įgyvendinti reikalingas reformas ir tapti modernių valstybių šeimos nare.

 

Informaciją parengė

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-05-15 15:34
   Eglė Saulė Trembo