Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario pranešimas: J. Džiugelis kviečia diskutuoti apie neįgaliuosius diskriminuojantį Kūno kultūros ir sporto įstatymo pakeitimo projektą

2017 m. gegužės 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Ar pamenate, kaip praėjusį rudenį visi didžiavomės Lietuvos parolimpiečių laimėjimais Rio de Žaneire ir piktinomės, kad jų premijos dešimtis kartų skiriasi nuo kitų sportininkų? Nuo to laiko padėtis ne tik nepagerėjo, bet tuoj ir pablogės.

Gegužės pabaigoje Seime bus svarstomas Kūno kultūros ir sporto įstatymo pakeitimo projektas, pagal kurį Pasaulio neįgaliųjų žaidynių dalyviai visiškai netektų valstybės paramos ir būtų ketvirtadaliu mažinama karjerą baigusių negalią turinčių sportininkų renta. Šios pataisos ne tik diskriminuoja neįgaliuosius, bet ir prieštarauja Jungtinių Tautų Neįgaliųjų teisių konvencijai, kurią Lietuva yra ratifikavusi.

Seimo narys Justas Džiugelis visus neabejingus neteisybei ir Lietuvos ateičiai žmones šį ketvirtadienį, gegužės 18 d., 14 val. kviečia į pasitarimą dėl Kūno kultūros ir sporto įstatymo pakeitimo projekto. Susitikimas vyks Lietuvos Tarybos salėje (Seimo I r.).

Pasitarime dalyvaus Seimo nariai Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Kęstutis Smirnovas, Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius ir Lietuvos neįgaliųjų forumo atstovė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario padėjėja Eglė Zupkaitienė

Tel. (8 5) 239 6709

   Naujausi pakeitimai - 2017-05-17 13:43
   Rimas Rudaitis