Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kreipiasi į Trišalę tarybą po SRDK pataisymų Darbo kodekse

2017 m. gegužės 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis kreipiasi į Trišalę tarybą dėl Socialinių reikalų ir darbo komitete atliktų Darbo kodekso pataisų. Pasak parlamento vadovo, komitete svarstant pateiktą dokumentą buvo atlikti pataisymai, kurie nesuderinti su Trišale taryba. Pirmininkas prašo Trišalės tarybos įvertinti, ar komitete priimtos pataisos atitinka Trišalės tarybos poziciją.

„Mums svarbu, kad Seime balsuotume už Trišalėje taryboje, kurioje dalyvavo visos suinteresuotos grupės, suderėtą dokumentą. Darbo kodekso svarstymo metu komitete padaryti nukrypimai nuo Vyriausybės pateikto projekto. Tai pažeidžia susitarimą su Trišale taryba, menkina jos svarbą, rengiant šį visai Lietuvai svarbų dokumentą“, – sako Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

SRDK pakeitė punktus, dėl kurių Trišalė taryba nėra pateikusi pozicijos arba jiems nepritaria.

Antradienį Seimo Pirmininkas V. Pranckietis siūlys Seimo posėdyje svarstyti tik tuos punktus, kurie suderinti su Trišale taryba.

Seimo Pirmininkas į Trišalę tarybą kreipėsi vadovaudamasis Seimo statuto 138 straipsnio 3 dalimi.

 

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-05-22 17:08
   Rimas Rudaitis