Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo vadovas Viktoras Pranckietis tikisi Latvijos palaikymo dėl Astravo

Gegužės 26 d., penktadienį, Burbiškio dvare (Anykščių raj.) Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Latvijos Saeimos Pirmininke Inara Murniece aptarti aktualių dvišalio ir regioninio bendradarbiavimo stiprinimo klausimų. Aptariant branduolinės saugos ir Baltarusijoje statomos atominės elektrinės Astrave problematiką, Seimo Pirmininkas V. Pranckietis pakvietė Latviją prisijungti prie Lietuvos iniciatyvos priimant atitinkamus teisės aktus, draudžiančius elektros energijos importą iš nesaugių atominių elektrinių. Toks įstatymas Lietuvos Seime buvo priimtas šių metų balandžio 20 d.

“Šio įstatymo nuostatos bus taikomos ir Astravo atominei elektrinei. Kviečiame ir Latviją prisijungti prie tokios iniciatyvos, priimant atitinkamus teisės aktus. Taip pat prašome Latvijos palaikymo ir kituose klausimuose, susijusiuose su Astravo atomine elektrine, ypač artėjančiame Espo konvencijos Šalių susitikime, kuris vyks birželio 13 – 16 d. Minske”, –  sakė V. Pranckietis.

Susitikimo metu didelis taip pat dėmesys skirtas regioniniam saugumui, koordinavimo stiprinimui pasirengiant atremti potencialias hibridines grėsmes, priešišką propagandą.

Parlamentų pirmininkai aptarė ir bendrų energetinių bei transporto infrastruktūrinių projektų svarbą siekiant didinti Baltijos šalių ekonomikų konkurencingumą ir atsparumą. Jie taip pat tarėsi, kaip stiprinti bendradarbiavimą pasienyje, naudojantis abiejų valstybių infrastruktūra teikti pirmąją pagalbą pasienyje gyvenantiems žmonėms.

   Naujausi pakeitimai - 2017-05-30 12:07
   Jolanta Anskaitienė