Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario P. Gražulio paranešimas: „Petras Gražulis atsitraukti neketina“

2017 m. birželio 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Petras Gražulis šiandien kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento (ONKTD) prokuroro Irmanto Mikelionio atžvilgiu. Seimo narys yra įsitikinęs, kad minėtas prokuroras piktnaudžiavo tarnybine padėtimi ir už kritiką bandė susidoroti teisinėmis priemonėmis.

„Taikaus piketo metu norėjau atkreipti visuomenės dėmesį į galimą minėto ONKTD prokuroro korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką, kuomet jis, įgydamas turtą, galimai išvengė mokesčių mokėjimo prievolės. Irmanto Mikelionio veiksmai buvo ne kartą viešai paskelbti žiniasklaidoje ir dėl galimos pagalbos savo broliui Rimvydui Mikelioniui, kuris buvo įtariamas 3 milijonų litų PVM grobstymu, padarytu veikiant organizuotoje grupėje. Prokuroro brolis Rimvydas Mikelionis buvo įvardijamas organizuotos nusikalstamos grupės vadovu, tačiau buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, nors įstatymai vienareikšmiškai neleidžia atleisti įtariamojo nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, kuomet padarytas sunkus nusikaltimas. Tą ir mėginau pagarsinti piketo metu,“ – pabrėžė Seimo narys.

Petras Gražulis įsitikinęs, kad prokuroras I. Mikelionis, siekdamas atimti Seimo nario imunitetą, bandė suvedinėti asmenines sąskaitas už viešą kritiką:  „Tai jau ne pirmas kartas, kuomet I. Mikelionis tokiu būdu bando užčiaupti kritikus. Galimai naudodamasis tarnybine padėtimi, jis šiuo metu yra inicijavęs tris baudžiamąsias bylas – vienam žurnalistui, dviem politikams ir advokatui. Mano nuomone, tokiais veiksmais bandoma apriboti kritikų teises, kurios numatytos Konstitucijoje ir Europos Žmogaus Teisių Konvencijoje.“

Seimo narys, norėdamas rasti tiesą, yra pasiryžęs eiti iki galo: „Dabar kreipiausi į prokuratūrą, jei ji nesiims veiksmų – eisiu į Lietuvos teismus. Jeigu tokie prokurorai gali užimti aukštas pareigas Generalinėje prokuratūroje, tai Lietuvoje teisingumo neras niekas. Tikiuosi, kad prokuratūra ir teismai priims teisingus sprendimus, kitu atveju bandysiu kreiptis į Europos Žmogaus Teisių Teismą.“

 

Kontaktams:

Seimo narys Petras Gražulis

Tel. (8 5) 239 6638

El. p. [email protected], [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-06-01 11:20
   Jolanta Anskaitienė