Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės M. Navickienės pranešimas: „Naujojoje Vilnioje pirmą kartą organizuojama Šeimų šventė“

2017 m. birželio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Birželio 11 d., sekmadienį, Naujosios Vilnios kultūros centro pievelėje vyks Šeimų šventė, kurią organizuoja Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Monika Navickienė. Tikimasi, kad pirmą kartą organizuojama šventė sukurs ilgalaikę tradiciją bendruomenės nariams kartu leisti laiką ir pramogauti su visa šeima, didins gyventojų užimtumą ir kurs stipresnę pilietinę bendruomenę.

Šventės metu bus gausu užsiėmimų vaikams: piešinių konkursas, žaidimai su Šaulių sąjunga, futbolo klubo „Granitas“ organizuojamas kamuolio spardymo turnyras, pasakų sekimas mažiesiems ir šeimos centro „Kartu saldu“ rengiamos kūrybinės dirbtuvės.

Lankytojų taip pat lauks Lietuvos kariuomenės ekspozicija ir kariuomenės orkestro pasirodymas, policijos kinologo programa ir mobiliosios kuopos ekspozicija, gaisrinės pasirodymas ir gaisrininkų organizuojamos rungtys ir turnyrai visai šeimai. Po intensyvios programos dalyvių lauks turnyrų laimėtojų apdovanojimai ir padėkos, o šventę vainikuos gyvo garso Andriaus Rimiškio koncertas.

„Naujoji Vilnia – besiplečianti ir turtinga savo gamtos grožiu gyvenvietė, kurioje kuriasi daug jaunų šeimų. Tikiu, kad stipri bendruomenė lemia ne tik jaukią aplinką gyvenimui, bet ir artimesnį ryšį tarp šeimų bei paramą artimui. Pirmą kartą rengiama Šeimų šventė tikrai prisidės prie Naujosios Vilnios bendruomenės stiprinimo“, – teigė šventės globėja M. Navickienė.

Organizatoriai kviečia šeimas, draugus ir visus gyventojus atvykti į šventę, atsinešti užtiesalų bei užkandžių, iškylauti ant žolės. Pabrėžiama, kad dalyvavimas Šeimų šventėje yra nemokamas, o joje laukiami ne tik Naujosios Vilnios gyventojai, bet ir visi vilniečiai bei miesto svečiai.

 

Kontaktinis asmuo:

Greta Radiul

Mob. 8 656 57 980

El. p. greta.radiul@gmail.com

   Naujausi pakeitimai - 2017-06-07 12:21
   Rimas Rudaitis