Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos seniūno G. Landsbergio pranešimas: „Valdantieji bando susidoroti su nepatogia opozicija“

2017 m. birželio 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas ir partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos ketinimus performuoti Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisiją, kuriai vadovauja TS-LKD frakcijos narys Mykolas Majauskas, vadina bandymu susidoroti su nepatogia opozicija.

„Principinga M. Majausko veikla ir griežtas valdančiųjų vertinimas, matyt, verčia „valstiečius“ keisti komisijos pirmininką. Pagal dabar galiojančią situaciją komisiją sudaro dešimt narių ir „valstiečiai“ negali vieni turėti daugumos. Padidinus skaičių, kaip siūlo Ramūnas Karbauskis, iki dvylikos, performavus komisiją, LVŽS turėtų šešis žmones joje ir galėtų pakeisti pirmininką sau tinkamesniu. Aš esu įsitikinęs, kad Mykolas jiems tiesiog nepatogus žmogus. Didelį nerimą kelia ir tai, kad dėl smulkių politinių interesų gali nukentėti itin aktualios sritys, nes tiek sprendžiant savižudybių, tiek ir smurto prevencijos klausimus matėme realų proveržį, – teigė G. Landsbergis.

Primename, kad Savižudybių prevencijos komisija buvo įsteigta tik šią kadenciją TS-LKD frakcijos nario M. Majausko ir Liberalų sąjūdžio frakcijos narės Aušrinės Armonaitės iniciatyva. Vėliau komisijos pavadinimas ir veikla išplėsta, ji tapo Savižudybių ir smurto prevencijos komisija.

 

Seimo TS-LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 239 6506

El. p. tsfrakcija@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-06-09 11:04
   Rimas Rudaitis