Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Miliūtės pranešimas: „Seimo nariai oficialius kostiumus iškeitė į sportinę aprangą“

2017 m. birželio 29 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gausus būrys sporto entuziastų kasdienius oficialius kostiumus pakeitė į sportinę aprangą. Lietuvos Respublikos Seimo narės Rūtos Miliūtės ir atviros bėgimo grupės „Capital Runners Vilnius“ iniciatyva įvyko „Run for Parliament“ renginys, kuris pakvietė Seimo narius, Seimo kanceliarijos darbuotojus ir visus bėgimo aistruolius kartu su parlamentarais prabėgti Vilniaus gatvėmis. Apšilimui buvo pasirinktas simbolinis ratas aplink Seimą. Skirtingas distancijas kartu įveikė ir Seimo nariai – Rūta Miliūtė, Gediminas Vasiliauskas ir Dainius Kepenis.

„Šio bėgimo idėja kilo iš užsienio, kur Honkonge, Londone, Paryžiuje ir kitur pasaulyje tokios iniciatyvos yra labai populiarios. Mūsų tikslas – ne tik pasportuoti, bet kartu ir supažindinti vilniečius su įvairiomis įstaigomis ir institucijomis, kurių durys visuomenei įprastai uždaros“, – sako vienas iš iniciatyvos organizatorių Petras Ramanauskas.

Dabartinės kadencijos Seimas – atsinaujinęs, atjaunėjęs ir atviras naujoms idėjoms. Lietuvos Respublikos Seimo narė R. Miliūtė pakvietė sporto mylėtojus pasižvalgyti po Seimą ir padiskutuoti aktualiomis temomis.

„Smagu, kad beveik 40  entuziastų panoro apsilankyti Seime, apžiūrėti, kaip atrodo ta vieta, kur priimami įstatymai, susipažinti su parlamento istorija ir kasdienybe. Noriu pabrėžti, kad Seimas – atviras visuomenei. Organizuojame daug ekskursijų jaunimui ir moksleiviams“, – sako Lietuvos Respublikos Seimo narė R. Miliūtė.

Prie šios bėgimo iniciatyvos Seimo nariai prisijungė pirmą kartą, o jau metus gyvuojantis bėgikų klubas vienija įvairių specialybių, patirčių ir išsilavinimo žmones. Seimo narė R. Miliūtė tiki, kad tai – ne vienkartinis susitikimas, o gražios tradicijos pradžia.

 

Ieva Dyraitė,

Seimo narės Rūtos Miliūtės padėjėja