Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Vokietijos Bundestago vadovu Norbertu Lamertu

2017 m. liepos 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Liepos 5 d., trečiadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Vokietijos Bundestago vadovu Norbertu Lamertu ir gynybos reikalų įgaliotiniu prie Vokietijos Bundestago Hansu Peteriu Bartelsu.

V. Pranckietis su N. Lamerto vadovaujama Vokietijos delegacija aptars regiono saugumo padėtį, Vokietijos vaidmenį užtikrinant regiono saugumą ir lyderystę dislokuojant NATO daugiašales pajėgas Lietuvoje, kuriamą Europos Sąjungos bendros energetinės sąjungos svarbą valstybių energetiniam saugumui, Lietuvos ir Vokietijos dvišalio bendradarbiavimo plėtros galimybes ir gilinimą įvairiose srityse.

„Lietuva ir Vokietija vienodai supranta padėtį regione. Mūsų prioritetas – glaudus politinis dialogas“, – sako V. Pranckietis.

Seimo Pirmininkas teigia, kad Lietuva dėkinga Vokietijos vyriausybei už sprendimą imtis vadovaujančio vaidmens formuojant priešakines pajėgas Lietuvoje. Pasak jo, Vokietijos vaidmuo labai svarbus, užtikrinant regiono saugumą.

N. Lamerto vadovaujama delegacija Lietuvoje lankysis liepos 5–6 dienomis. Po susitikimo su Viktoru Pranckiečiu Vokietijos atstovai lankysis Rukloje, kur susitiks su NATO priešakinių pajėgų batalionu.

Seimo Pirmininkas svečius pasitiks 13.30 val. Vitražo galerijoje.

 

 

Informaciją parengė:

Dalia Vencevičienė

Seimo Pirmininko vyresnioji patarėja

Tel. (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071

El. p. [email protected]