Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Algimanto Dumbravos pranešimas: „Vyriausybė nesilaiko savo pažadų“

2017 m. liepos 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

2017 m. gegužės 4 d. Seimo plenarinių posėdžių salėje buvo pateiktas Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų, ligos, profesinės reabilitacijos, ligos socialinio draudimo pašalpų ir kompensacijų už ypatingas darbo sąlygas kompensavimo įstatymo projektas Nr. XIIIP-311. Pritarus įstatymo projektui po pateikimo, buvo nuspręsta prašyti Vyriausybės išvados. Seimas gegužės 12 d. kreipėsi į Vyriausybę dėl išvados minėtam įstatymo projektui. Seimo statuto 138 straipsnio 4 dalyje nustatyta, kad Vyriausybė išvadą Seimui pateikia per 4 savaites. Įstatymo svarstymo data buvo numatyta birželio 20 d., tačiau pagrindiniam Socialinių reikalų ir darbo komitetui nustatytu laiku negavus Vyriausybės išvados, įstatymo projektas negalėjo būti toliau svarstomas.

„Dėl kokių priežasčių Vyriausybė nesilaiko Seimo statuto 138 straipsnio 4 dalies ir laiku nepateikia išvados dėl Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų, ligos, profesinės reabilitacijos, ligos socialinio draudimo pašalpų ir kompensacijų už ypatingas darbo sąlygas kompensavimo įstatymo projekto Nr. XIIIP-311? Šio įstatymo priėmimo nekantriai laukia visi pareigūnai ir kariai, kuriems krizės metais minėtos išmokos buvo sumažintos“, – klausia Seimo narys Algimantas Dumbrava.

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Algimanto Dumbravos padėjėja-sekretorė Ieva Černeckienė

Tel. (8 5)  239 6713, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-07-05 13:40
   Eglė Saulė Trembo