Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio pranešimas: „Subliūško valstiečių išpuolis prieš tvarkiečių lyderį“

2017 m. liepos 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) atsisakė nagrinėti Seimo nario Ramūno Karbauskio pranešimą dėl neva neetiško Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio elgesio ir pripažino, kad R. Žemaitaitis nenusižengė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo bei Valstybės politikų elgesio kodekso reikalavimams.

Valstiečių lyderis R. Karbauskis Seimo VTEK ir Seimo Etikos ir procedūrų komisijai adresuotame kreipimesi teigė, kad R. Žemaitaitis savo privačių interesų deklaracijoje nenurodė duomenų apie tai, jog jo tėvai verčiasi kavinių verslu ir statybinių medžiagų prekyba (taip pat ir medienos). Todėl buvo prašoma įvertinti, ar R. Žemaitaitis nenusižengė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo bei Valstybės politikų elgesio kodekso reikalavimams, kai Seime dalyvavo sprendžiant klausimus dėl Alkoholio įstatymo bei Miškų įstatymo pataisų.

Atsisakydama nagrinėti šį pranešimą VTEK pripažino, kad R. Žemaitaitis tinkamai deklaravo savo interesus ir nepažeidė nei įstatymo nei kodekso. VTEK sprendime rašoma: „Atkreiptinas dėmesys, kad R. Žemaitaitis 2012 m. ir šiemet teiktose privačių interesų deklaracijose yra nurodęs turintis UAB „Dervira“, „UAB Dervira ir partneriai“ bei UAB „Statyk pats“ akcijų“.

„Galų gale šis VTEK sprendimas parodė, kad bandymas daryti man spaudimą nepavyko. Tokie valstiečių veiksmai ir kai kurių politikų pažadai palaikyti vieną ar kitą valstiečių pseudo reformą mainais už jiems reikalingus sprendimus man yra nepriimtini. Vertinu tai net galbūt kaip prekybą arba mainus, kaip politinį turgų, kuriame prekiaujama sprendimais ir daromas poveikis. Tokia politinė kultūra man yra nepriimtina, nes tokia praktika yra neteisinga rinkėjų atžvilgiu“, – sakė R. Žemaitaitis po VTEK sprendimo.

Pasak „Tvarka ir teisingumas“ lyderio, partijos pozicija dėl urėdijų reformos nesikeičia.

„Manome, kad tai yra labai bloga iniciatyva, turėsianti daugiau neigiamų pasekmių nei teigiamų. Kažkuria prasme, urėdijų konsolidacija man primena liūdnai pagarsėjusį LEO projektą“, – teigia R. Žemaitaitis. Anot tvarkiečių frakcijos seniūno, nors dar vienas išpuolis prieš partiją subliūško, bet puolimas prieš „Tvarkos ir teisingumo“ Seimo narius tuo nesibaigs.

 

Daugiau informacijos:

Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas

Remigijus Žemaitaitis

Mob. 8 698 42 238

   Naujausi pakeitimai - 2017-07-05 14:36
   Eglė Saulė Trembo