Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas pareiškė užuojautą dėl per 1991 m. sausio 13-ąją nuo SSRS agresijos nukentėjusios Angelės Pladytės mirties

2017 m. liepos 24 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą dėl Laisvės gynėjos Angelės Pladytės mirties. Netekties valandą parlamento vadovas velionės artimiesiems ir bendražygiams linki stiprybės, dvasios paguodos.

„Angelę Pladytę prisiminsime kaip narsią Laisvės gynėją, kovojusią už Lietuvos laisvę prie Vilniaus televizijos bokšto“, – sako Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

A. Pladytė 1991 m. sausio 13 d. buvo sunkiai sužalota okupanto armijos tanko vikšrų kartu su kitais Laisvės gynėjais – tą naktį žuvusia Loreta Asanavičiūte, Antanu Sakalausku, po sunkios ligos mirusiu 2010 metais, ir Vilniuje tebegyvenančia Loreta Tručiliauskaite-Šlekiene.

 

 

Informaciją parengė:

Justina Jurevičiūtė,

Seimo Pirmininko patarėja

Tel. (8 5) 239 6005, mob. 8 698 42 650

El. p. [email protected]