Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

LVŽS frakcijos lyderiai tęsia pasiruošimą Seimo rudens sesijai

2017 m. liepos 25 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Liepos 26 d., trečiadienį, Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio iniciatyva Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos (LVŽS) lyderiai pratęs diskusijas dėl strateginių klausimų, susijusių su pasiruošimu artėjančiai Seimo rudens sesijai. Pasitarimas prasidės 10 val. ir vyks Seimo Pirmininko kabinete.

Diskusijoje dalyvaus ir Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, todėl tikimasi išgirsti Vyriausybės nuomonę apie planuojamus teisės aktus rudens sesijai.

Tikėtina, kad įprastai daug dėmesio susilauks jau baigiamo formuoti valstybės biudžeto projektas. Bus aptartas viešojo administravimo planavimas ir mokesčių reforma, kuri leistų sutaupyti lėšų socialinės atskirties mažinimo priemonėms įgyvendinti.

Atsižvelgiant į praėjusį savaitgalį LVŽS vasaros sąskrydžio metu vykusį Tarybos posėdį, bus aptartos ir skyrių įžvalgos dėl koalicinės sutarties, taip pat aptariami kai kurių LVŽS regioninių skyrių einamieji klausimai.

 

Daugiau informacijos:  

Seimo Pirmininko sekretoriatas

Tel. (8 5) 239 6005

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-07-25 13:40
   Jolanta Anskaitienė