Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Matulo pranešimas: įdarbinimai Sveikatos apsaugos ministerijoje primena korupcinius susitarimus

2017 m. rugsėjo 8 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Reaguodamas į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, kad Sveikatos apsaugos ministerijos vadovybė daro įtaką įdarbinant asmenis į jai pavaldžias institucijas, taip pat sudarant sąlygas tiems asmenims neiti į darbą, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Antanas Matulas tokius veiksmus vadina panašiais į korupcinius susitarimus.

„Nors žiniasklaida mini įtemptą situaciją Sveikatos reikalų ministerijai pavaldžiame Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre, kur sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos komandos žmonės verčia į darbą priimti jai artimus žmones, o atsispyrusieji spaudimui vejami lauk, tuo metu per protekcijas priimtieji gali nevaikščioti į darbą, tai nėra vienintelis atvejis. Mano žiniomis, panaši situacija ir ministerijos Farmacijos departamente, kur įdarbinti jaunieji gydytojai rezidentai taip pat nevaikšto į darbą, o Jaunųjų gydytojų sąjungos vadovams taip užkemšamos gerklės principingai reikšti savo poziciją. Jie tampa ministerijos politikos ruporais vietoje to, kad atstovautų jaunųjų gydytojų, kurie susiduria su daugeliu sisteminių problemų, interesams. Toks įdarbinimas su teise nesilankyti darbe, mano nuomone, yra korupcija“, – sako A. Matulas.

Parlamentaras kreipėsi į Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkę, kad situacija Sveikatos reikalų ministerijoje būtų aptarta artimiausiame posėdyje. Taip pat Seimo narys kreipsis į Seimo Antikorupcijos komisiją bei Generalinę prokuratūrą prašydamas ištirti, ar toks įdarbinimas neturi korupcinio nusikaltimo požymių.

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos narys Antanas Matulas

Tel. 8 5 239 6671, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-09-08 12:55
   Jolanta Anskaitienė