Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario T. Tomilino pranešimas: pagaliau ir Lietuvos pramoninkų konfederacija išgirdo siūlymą dėl šakinių MMA

2017 m. rugsėjo 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien portale „Delfi“ Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis pagaliau prisijungė prie kitų verslo asociacijų ir pripažino, jog atskirų šakų sektoriuose darbo santykiams gali būti taikomas skirtingas minimalus mėnesinis atlyginimo (MMA) dydis.

„Sveikinu visą pramonininkų konfederaciją prisijungus prie kitų verslo asociacijų, tarp kurių Lietuvos darbdavių konfederacija, Investuotojų forumas ir kitos, remiančios idėją, jog atlyginimas gali būti skirtingas ir nustatomas kolektyviniais susitarimais atskirose profesinių žinių reikalaujančiose srityse. Tai yra būtent Nacionalinio susitarimo dėl algų kėlimo, pasiūlyto po Darbo kodekso priėmimo, esmė. Tikiuosi, kad tai taps paskata Trišalėje taryboje šį klausimą aptarti jau artimiausiu metu“, – sakė Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas.

R. Dargis pažadėjo palaikyti diskusiją su socialiniais partneriais, šiuo atveju, profsąjungomis, jei jos kalbėtų apie šakinius minimumus arba šakinius vidurkius. Pramonininkų lyderio teigimu, tada galima būtų ieškoti kompromiso ir tartis, nes šaka šakai nelygi. Įmonėse, kur darbuotojai valdo kompiuterizuotas stakles, rašo kompiuterines programas, jie uždirba tikrai daugiau nei minimali alga, jų kvalifikacija yra aukšta.

 

Daugiau informacijos:

 

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas

Tel. (8 5) 239 6614, el. p. [email protected]

 

LVŽS infocentras

[email protected]