Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narys Dainius Kreivys dalyvaus Estijos pirmininkavimo ES Tarybai parlamentinio matmens renginyje

2017 m. rugsėjo 20 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Dainius Kreivys 21–22 dienomis dalyvaus Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų ekonomikos komitetų pirmininkų susitikime Taline (Estijos Respublika). Tai Estijos pirmininkavimo ES Tarybai parlamentinio matmens renginys.

Nacionalinių parlamentų ekonomikos reikalų komitetų pirmininkų susitikimas skirtas transporto jungtims Europoje. Susitikimo organizatoriai skelbia, kad Estijai, esančiai Europos Sąjungos pakraštyje, reikia šiuolaikinių ryšių su Europos centrais. Todėl Taline vyksiančiame renginyje siekiama aptarti su skrydžiais, geležinkelių transportu, jūrų transportu ir kelių jungimu susijusius klausimus.

Susitikimo darbotvarkę ir daugiau informacijos rasite čia.

 

Parengė

Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]