Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos pranešimas: „Rasa Juknevičienė perrinkta NATO PA viceprezidente“

2017 m. spalio 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė Rasa Juknevičienė šiandien Bukarešte vykstančioje NATO Parlamentinės Asamblėjos (PA) sesijoje buvo perrinkta viceprezidente dar vieniems metams.

„Esu nepaprastai dėkinga užimdama garbingą viceprezidentės poziciją NATO Parlamentinėje Asamblėjoje. Šioje sesijoje buvo priimtas ir mano raportas apie Rusiją. Taip pat rėmiau Ukrainos siekį NATO PA sesiją rengti jų šalyje. Vakar galų gale priimtas sprendimas, kad pirmą kartą istorijoje, 2020 m., Asamblėjos sesija vyktų Kijeve, todėl šiandien turime progą pasidžiaugti Ukraina ir stebėti jos kelią tampant svarbia NATO nare“, – teigė R. Juknevičienė.

Pagrindiniai Rasos Juknevičienės veiklos šiose pareigose prioritetai bus stiprus transatlantinis ryšys, aktyvus darbas su narystės Aljanse siekiančiomis Ukraina ir Gruzija, glaudesnis tarpusavio supratimas, gilinantis į grėsmes Pietų Europai ir Baltijos šalims.

Seimo narės Rasos Juknevičienės asmeninio archyvo nuotrauka

 

Asamblėjos viceprezidento pareigos sudaro galimybę dalyvauti ir biuro, kuris priima svarbius Asamblėjai sprendimus, darbe. Asamblėjos prezidento pareigas eina Italijos atstovas Paolas Ali (Paolo Ali).

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė

Rasa Juknevičienė

Mob. 8 698 42 146, el. p. [email protected]