Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: Europos humanitarinis universitetas – svarbus projektas Baltarusijos visuomenei

2017 m. spalio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiko su Lietuvoje veikiančio Europos humanitarinio universiteto (EHU) prezidentu akademiku Anatolijumi Michailovu. Susitikimo metu EHU prezidentas parlamento vadovui pristatė šiuo metu universitete vykdomą administravimo pertvarką, kurios galutinis tikslas yra sukurti visuomenei prieinamą ir atskaitingą universiteto administravimo sistemą.

Lapkričio 17 d. EHU švęs 25-erių metų sukaktį nuo įkūrimo Minske. EHU prezidentas A. Michailovas susitikimo su Seimo Pirmininku metu pakvietė V. Pranckietį į šios sukakties minėjimui organizuojamą konferenciją.

„Europos humanitarinio universiteto misija yra ypač svarbi, nes tai yra projektas, ugdantis alternatyvią mintį ir pilietišką visuomenę ir skatinant demokratizacijos procesų Baltarusijoje vystymąsi“, – sakė V. Pranckietis.

EHU – tai privatus, pelno nesiekiantis humanitarinių mokslų universitetas, įkurtas Minske (Baltarusija) 1992 metais. Po priverstinio uždarymo 2004 metais EHU po metų buvo atkurtas Vilniuje. Universitetas vykdo studijas rusų, baltarusių ir anglų kalbomis. Šiuo metu jame studijuoja apie 900 studentų, kurių 95 proc. atvyksta iš Baltarusijos. 62 proc. Europos humanitarinio universiteto absolventų grįžta gyventi ir dirbti į Baltarusiją.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030, mob. 8 609 36 497

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-10-13 12:05
   Rūta Mensonaitė