Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių Ž. Pavilionio ir L. Kasčiūno pranešimas: į V. Bako inicijuojamos komisijos dėl verslo grupių daromos įtakos politikams darbotvarkę siūloma įtraukti papildomų klausimų

2017 m. spalio 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narių Ž. Pavilionio ir L. Kasčiūno pranešimas: į V. Bako inicijuojamos komisijos dėl verslo grupių daromos įtakos politikams darbotvarkę siūloma įtraukti papildomų klausimų

 

Pozityviai vertindami Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Vytauto Bako iniciatyvą įsteigti parlamentinę komisiją, tirsiančią Lietuvos ir užsienio verslo grupių daromą įtaką politikams, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Žygimantas Pavilionis ir Laurynas Kasčiūnas siūlo į komisijos tyrimo darbotvarkę įtraukti ir šiuos klausimus:

1. Kurie fiziniai ir juridiniai asmenys Lietuvoje atstovauja / atstovavo Rusijos koncernui „Rosatom“ ir jo dukterinėms įmonėms, tokioms kaip: ASE, „Rosatom Overseas“, „Nuken Technologies“?

2. Kokį vaidmenį atstovaujant „Rosatom“ Lietuvoje atlieka įmonė „Bridge Capital“ ir jos partneris Jonas Tamulis?

3. Kiek kartų Darius Janulevičius lankėsi Europos rekonstrukcijos ir plėtros banke Londone? Ar jį lydėjo J. Tamulis? Ar buvo diskutuojama dėl „Rosatom“ ir Ignalinos atominės elektrinės (IAE) bendros įmonės įkūrimo, siekiant dalyvauti kitų atominių elektrinių posovietinėje erdvėje uždarymuose?

4. Su kuriais Lietuvos politikais ir valstybės pareigūnais J. Tamulis bandė užmegzti / palaiko ryšius?

5. Kurie Lietuvos fiziniai ir juridiniai asmenys dalyvavo derybose su „Rosatom“ dėl elektros tiekimo iš atominių elektrinių Astrave ir Baltijske?

6. Ar Ignalinos atominės elektrinės direktorius D. Janulevičius, kaip privatus asmuo, derėjosi su „Rosatom“ ir bandė pretenduoti į elektros tiekimo įmonės iš Astravo ir Baltijsko elektrinių vadovo pareigas?

7. Ar tiesa, kad apie šiuos D. Janulevičiaus veiksmus buvo informuotas tuometinis premjeras Algirdas Butkevičius?

8. Ar tarpininkaujant Seimo nariui Mindaugui Basčiui IAE teritorijoje įvyko tuometinio premjero A. Butkevičiaus susitikimas su „Rosatom Overseas“ vadovais?

9. Ar IAE uždarymo projekte dalyvavo fiziniai ar juridiniai asmenys, susiję su Astravo atominės elektrinės (AE) projektu?

10. Ar UAB „Ekobana“ ir „Vilstata“, kurios dalyvauja IAE uždarymo projekte B19-2, palaiko ryšius su „Rosatom“, taip pat su Astravo AE vadovais?

 

Kontaktams:

Žygimantas Pavilionis

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Tel. (8 5) 239 6733

El. p. Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt

 

Kontaktams:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Laurynas Kasčiūnas

Tel. (8 5) 239 6983

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-10-13 13:50
   Rūta Mensonaitė