Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Ž. Pavilionio pranešimas: „Užsienio reikalų valdantieji nelaiko prioritetiniais“

2017 m. spalio 19 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Žygimantas Pavilionis komentuodamas naująjį Vyriausybės biudžeto projektą pažymi, jog užsienio reikalams valdantieji neskiria būtino dėmesio.

„Valdančioji koalicija didžiuojasi nauju biudžetu, augančiomis išlaidomis gynybai, kurios pasieks 2 proc. bendrojo šalies vidaus produkto, tačiau stebina tai, kad nors turime didelių ambicijų užsienio politikoje, tačiau Užsienio reikalų ministerijos biudžetas ir toliau lieka mažiausias palyginti su visomis kitomis ministerijomis“, – teigė Ž. Pavilionis.

Užsienio reikalų ministerijai 2018 m. numatytas biudžetas nėra pakankamas tinkamam valstybės interesų užtikrinimui ir išsikeltiems užsienio politikos tikslams pasiekti.

„Užsienio reikalų ministerijos poreikiams dėl Brexit, naujų iššūkių rytuose, naujų rinkų paieškoms 2018 metams buvo numatytas 12 mln. eurų papildomas finansavimas, bet dabar šios svarbiausios valstybės ministerijos biudžetas didinamas tik keliais tūkstančiais. Vadinasi, ir toliau užsienio politikoje su mūsų grėsmėmis kovosime arba demokratiją ir laisvę tvirtinsime bei naujų rinkų savo verslui ieškosime tik žodžiais“, – teigė parlamentaras.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Žygimantas Pavilionis

Tel. (8 5) 239 6733

El. p. Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-10-19 14:42
   Rūta Mensonaitė