Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Matulo pranešimas: „Sveikatos apsaugos ministerijos nedovanotinas taupymas galėjo privesti prie skaudžiausių pasekmių“

2017 m. spalio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien žiniasklaida skelbia skaudžią žinią – nuo meningokokinės infekcijos mirė vaikas.

Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Antanas Matulas primena, kad dar praėjusios savaitės ketvirtadienį Seimo posėdyje klausęs sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos, kodėl nenupirkta vakcina nuo meningokokinės infekcijos, nors ji buvo įtraukta į skiepų kalendoriaus planą, o vietoje jos atsirado skiepai nuo roto viruso. Pasak parlamentaro, ministras aiškino, kad meningokoko vakciną pirks už pusės metų, nes tada ji kainuos 25 proc. pigiau.

„Toks nedovanotinas ir skaudžias pasekmes turintis taupymas, kai perkama nors ir pigesnė, bet nepakankamai veiksminga trivalentė vakcina nuo gripo arba kai neperkama vakcina nuo meningokokinės infekcijos, kuri yra mirtina, o vietoje jos perkama vakcina nuo roto viruso, kuris išgydomas, atrodo amoralus, ypač mirtinų atvejų akivaizdoje. Kas už tai prisiims atsakomybę?“ – klausė A. Matulas.

Parlamentaras jau anksčiau kėlė klausimą, kodėl nuspręsta pirkti trivalentę vakciną nuo gripo, kuri yra mažiau efektyvi nei gydytojų rekomenduotina keturvalentė.

 

Daugiau informacijos:
Seimo TS-LKD frakcijos narys

Antanas Matulas

Tel. (8 5) 239 6671, el. p. Antanas.Matulas@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-10-23 17:02
   Rūta Mensonaitė