Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: „Savivaldybėms siūloma prie ideologizuotų sovietinių paminklų įrengti paaiškinimus“

2017 m. spalio 27 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė po žiniasklaidoje pasirodžiusios istorijos apie Biržų rajono savivaldybę ir jos iniciatyvą prie paminklų, stovinčių Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietose, įrengti lenteles, bylojančias, kad ant paminklų iškalti užrašai neatitinka istorinės tiesos, kreipėsi į likusias 59 savivaldybes siūlydama ir joms pritaikyti šią gerąją praktiką.

„TS-LKD politinių kalinių ir tremtinių frakcija (PKTF) spalio 21 dienos posėdyje apsvarstė Biržų rajono savivaldybės iniciatyvą, todėl, kaip Politinių kalinių ir tremtinių frakcijos pirmininkė, esu įpareigota kreiptis su prašymu pritaikyti šią informavimo praktiką visuose miestuose ir rajonuose – įrengti informacines lenteles prie miestų ir rajonų savivaldybių ribose esančių sovietinių paminklų“, – teigė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

 

Kontaktams:

Seimo narė, TS-LKD Politinių kalinių ir tremtinių frakcijos pirmininkė

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Tel. (8 5) 239 6657

El. p. Radvile.Morkunaite@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-10-27 11:00
   Rūta Mensonaitė