Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Ž. Pavilionio pranešimas: parlamentaras kviečia į D. Dž. Kramerio knygos pristatymą-diskusiją

2017 m. lapkričio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Dėl lėktuvo iš Jungtinių Amerikos Valstijų vėlavimo į žymaus JAV tarptautinių santykių eksperto Deivido Dž. Kramerio (David J. Kramer) knygos pristatymą, Seimo TS-LKD frakcijos narys Žygimantas Pavilionis kviečia rytoj, lapkričio 7 d., 17 val. Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos renginių erdvėje. Knygos pristatyme ir diskusijoje be autoriaus ir Seimo nario taip pat dalyvaus žurnalistė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, parlamentaras Gabrielius Landsbergis, o diskusiją moderuos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Laurynas Kasčiūnas.

„Putinas yra rimta grėsmė rusams, kurie jam nepritaria, kaimyninėms valstybėms, kurios renkasi vakarietišką kryptį ir visai didesnio stabilumo ir saugumo siekiančiai tarptautinei bendruomenei. Kuo greičiau tai pripažinsime, tuo greičiau atrasime efektyvią Putino režimo sulaikymo strategiją“, – apie Rusijos režimo visam Vakarų pasauliui keliama grėsmę išsamiai rašoma D. Dž. Kramerio knygoje.

Tarp JAV akademikų didelio pripažinimo sulaukusiame darbe „Atgal prie atgrasymo: kova su Putino režimu“ („Back to Containment: Dealing with Putin‘s Regime“) D. Dž. Krameris nagrinėja ne tik šiuo metu Kremlių valdančio režimo genezę, bet ir Vakarų bendruomenės klaidas santykiuose su Rusija bei pristato dėmesio vertas santykių su Kremliumi formavimo strategijas.

Nuo 2017 m. D. Dž. Krameris yra Floridos tarptautinio universiteto vyresnysis mokslinis bendradarbis. Prieš tai D. Dž. Krameris 24 metus dirbo Vašingtone, iš kurių 8 metus – Džordžo V. Bušo (Georgo W. Bush)  administracijoje ėjo patarėjo pareigas demokratijos, žmogaus teisių, Rusijos ir kitų Rytų Europos regiono valstybių klausimais.

Renginys atviras, tačiau būtina registracija. Tai padaryti galite čia: https://goo.gl/forms/NQUERnJI2NPZpv1A2

 

 

Kontaktams:

Seimo narys Žygimantas Pavilionis

Mob. 8 668 42 126

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-06 11:20
   Rimas Rudaitis