Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės pranešimas: „Artėjant šimtosioms A. Ramanausko-Vanago gimimo metinėms – siekis įamžinti jo atminimą Kaune“

2017 m. lapkričio 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Kauno kolegijos direktorių Mindaugą Misiūną bei Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių Gintarą Petrauską dėl Lietuvos valstybės vėliavos stiebo prie Adolfo Ramanausko-Vanago paminklinio akmens Kaune įrengimo.

2012 m. Kauno miesto savivaldybė įrengė ir atidengė paminklinį akmenį Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio gynybos pajėgų vado A. Ramanausko-Vanago ir jo žmonos Birutės Mažeikaitės-Ramanauskienės atminimui Kampo g., kur 1956 m. spalio 12 d. KGB operacijos metu buvo areštuoti.

„Artėjant šimtosioms A. Ramanausko-Vanago gimimo metinėms ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, prašome pritarti ir iki 2017 m. pabaigos šalia jau esamo paminklo Kampo ir Kalniečių g. sankryžoje, sudaryti galimybes įrengti 6 m. stiklo pluošto vėliavos stiebą su nuolat plevėsuojančia Lietuvos valstybės vėliava. Plevėsuojanti vėliava nuolatos primintų apie Lietuvos laisvės kovas ir jų didvyrius“, – teigė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė, Seimo Laisvės kovų komisijos pirmininko pavaduotoja

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Tel. (8 5) 239 6657, el. p. Radvile.Morkunaite@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-06 12:18
   Rūta Mensonaitė