Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario Vitalijaus Gailiaus pranešimas: „Siūlau turėti skaidrią ir efektyvią Mokestinių ginčų komisiją“

2017 m. lapkričio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lapkričio 9 dienos plenariniame posėdyje Seimas pritarė Vitalijaus Gailiaus įstatymo projektui, kuriuo siūloma atidžiau, taikant griežtesnius reikalavimus atrinkti Mokestinių ginčų komisijos narius ir juos skirti 4 metų kadencijai.

„Tokia institucija yra reikalinga, tačiau dabar taikoma skyrimo procedūra į šią komisiją užkerta kelią į ją patekti jauniems, talentingiems ir kompetentingiems specialistams“, – sakė V. Gailius.

Parlamentaro teigimu, Mokestinių ginčų komisijos darbuotojams nėra sukurta konkurencinė aplinka, todėl šios komisijos darbo kokybė smarkiai nukenčia. V. Gailius pristatytame įstatymo projekte siūlo įvesti egzaminus skiriamiems Mokestinių ginčų komisijos nariams ir skirti narius 4 metų kadencijai.

„Nėra pagrįsta, kodėl komisijos nariai turėtų privilegiją eiti pareigas ilgiau nei kiti valstybės pareigūnai ar įstaigų vadovai ir turėtų galimybę tai daryti nepertraukiami neribotą laiką, nekonkuruojant ir nelaikant jokių objektyvių atrankos kriterijų“, – argumentaciją vardijo V. Gailius.

Seimas pritarė šiam įstatymo projektui. Mokestinių ginčų komisijos atrinkimo kriterijai ir kadencijos laikas bus svarstomas Seimo pavasario sesijoje.

 

 

Daugiau informacijos:

Liberalų sąjūdžio frakcijos narys

Teisės ir teisėtvarkos komiteto narys

Vitalijus Gailius

Mob. 8 612 02 931, el. p. [email protected]