Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Rūtos Miliūtės pranešimas: parlamentarė Klaipėdoje dalyvaus apskritojo stalo diskusijoje „Moteris politikoje“

2017 m. lapkričio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 Kauno moters užimtumo informacijos centras Klaipėdoje organizuoja apskritojo stalo diskusiją „Moteris – politikoje“. Apskritojo stalo diskusiją modernuos ir joje dalyvaus lyčių lygybės ekspertės ir konsultantės.

Renginyje dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo narė Rūta Miliūtė, kuri dalinsis patirtimi apie tai, ar sunku moterims, dalyvaujančioms politikoje, koks skirtumas tarp Lietuvos ir užsienio parlamento narių požiūrio į moteris, koks požiūris į jaunas politikes, moters politikės šeimos ir karjeros derinimą.  Taip pat numatoma aptarti ir kitus aktualius klausimus ir rūpimas temas.

„Norime atkreipti dėmesį į lyčių lygybės problemos svarbą, jos pasireiškimo bei sprendimo būdus. Turime keisti nusistovėjusias nuostatas ar įsitikinimus, kad politika – tai tik vyrų reikalas. Tik bendromis pastangomis galime paneigti šiuos visuomenės stereotipus“, – sako R. Miliūtė.

Diskusija vyks lapkričio 10 d., penktadienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybėje (137 kab., Liepų g. 11, Klaipėda).

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė

Rūta Miliūtė

Tel. (8 5) 239 6719, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-12-01 12:10
   Rūta Mensonaitė