Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario E. Gentvilo pranešimas: „Degradation total“ – murmėjo A. Gelūnas“

2017 m. lapkričio 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gal prieš 10 dienų Seimo frakcijų seniūnų pasitarime valstiečių vadas ir Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis pasakė, kad liberalai turi per daug komitetų pirmininkų pavaduotojų postų. Todėl teks trauktis Kultūros komiteto pirmininko pavaduotojui liberalui Arūnui Gelūnui.

Buvęs kultūros ministras, buvęs Lietuvos ambasadorius prie UNESCO, puikiai kalbantis japonų, anglų, prancūzų, lenkų ir dar keliomis kalbomis A. Gelūnas suprato savo menkumą ir  netikimą tarnauti šalies kultūrai. Šis netikęs „kultūrininkas“ pareiškė norą pereiti į Švietimo ir mokslo komitetą. Šiaip ar taip – mokslų daktaras, buvęs VDU dėstytojas, buvęs Dailės akademijos prorektorius, akademinėje bendruomenėje puikiai žinomas žmogus...

Tada kažinko dėl R. Karbauskio susinervino ir konservatorius, operos solistas Vytautas Juozapaitis. Nacionalinės premijos laureatas nusprendė irgi mesti kultūrą bei Kultūros komitetą ir pareiškė,  kad išeina „mokytis“ į Kaimo reikalų komitetą.

O tada paaiškėjo, kad Kultūros komitete lieka tik 6 nariai. O kad koks nors komitetas galėtų būti ir R. Karbauskis galėtų būti to komiteto pirmininku, reikia bent 7 narių.

R. Karbauskis – veiklus žmogus, ilgai nesvarstė. Susitarė, kad septintuoju nariu komitete bus kažkada matytas ir kažkur girdėtas Kęstutis Pūkas.

Vakar baigiantis Seimo posėdžiui girdėjau, kad ambasadorius A. Gelūnas murmėjo sau po nosimi „Degradation total“. Kiek suprantu prancūziškai, tai čia jis apie kultūrą murmėjo.

 

Kontaktinis asmuo:

Seimo narys

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas

Dr. Eugenijus Gentvilas

Mob. 8 698 42794, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-17 13:17
   Rūta Mensonaitė