Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario pranešimas: „Komisija nusprendė, kad Ž. Pavilionis Migracijos departamentą kritikavo pagrįstai“

2017 m. lapkričio 22 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Žygimantas Pavilionis dalyvavo Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdyje, kuriame privalėjo pasiaiškinti dėl Migracijos departamento darbuotojų profesinės sąjungos kreipimesi pateiktų kaltinimų šmeižtu.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija, įvertinusi visas aplinkybes ir Ž. Pavilionio išsakytus teiginius, vienbalsiai nutarė nutraukti tyrimą ir pripažinti, kad Ž. Pavilionis, išsakydamas kritiką Migracijos departamento darbuotojams, pažeidimo nepadarė.

Pasak parlamentaro, Migracijos departamento atskleista saugotina informacija į Lietuvą neįleistiems Rusijos Konstitucinio teismo teisėjams apie Lietuvos Respublikos vardu taikomų sankcijų autorius ir atskleisti riboto naudojimo dokumento rekvizitai, įvertinus informacijos pobūdį, suteikė prielaidas manyti, kad tokiu būdu buvo atskleista ir riboto naudojimo informacija.

Ž. Pavilionis sakė: „Sprendimas atskleisti riboto naudojimo dokumentų rekvizitus, žinant Rusijos Federacijos tarnybų galimybes perimti informaciją, buvo klaidingas ir, mano vertinimu, kritikuotinas. Šiuos mano išsakytus teiginius patvirtina ir Vidaus reikalų ministerijos atlikto Migracijos departamento tarnybinio patikrinimo išvados. Minėto patikrinimo išvadose konstatuojama, kad Migracijos departamentas, nurodydamas aplinkybes apie sprendimą į Lietuvą neįleisti Rusijos Konstitucinio teismo teisėjų, trečiajai šaliai suteikė perteklinę informaciją: nurodė dokumentų numerius, informacijos tikrinimo procedūras (duomenų bazių pavadinimus ir sistemines tikrinimo detales), nurodė raštų iniciatorius, tarp jų ir Lietuvos Konstitucinio Teismo pirmininką.“

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Žygimantas Pavilionis

Mob. 8 668 42 126

El. p. [email protected] 

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-22 16:39
   Rūta Mensonaitė