Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas pristatys Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos nario kandidatūrą

2017 m. gruodžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gruodžio 7 d., ketvirtadienį, plenariniame posėdyje Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pristatys Antano Šenavičiaus kandidatūrą į Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) narius.

Antanas Šenavičius yra istorikas, teisininkas, Kauno technologijos universiteto (KTU) docentas, kuriam suteiktas akademinio emerito vardas. Pastaruoju metu A. Šenavičius yra Teisėjų etikos ir drausmės komisijos narys, anksčiau (2011–2016 m.) – KTU senato, KTU Akademinės etikos kolegijos narys, taip pat dirbo Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinių okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti ekspertu ir tyrėju.

Po vieną kandidatą į VTEK narius Seimui teikia Respublikos Prezidentas, Seimo Pirmininkas, Ministras Pirmininkas, du kandidatus – Lietuvos teisininkų draugija. A. Šenavičius būtų penktasis komisijos narys. Po jo paskyrimo VTEK bus visiškai suformuota.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-12-07 08:41
   Monika Kutkaitytė