Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario J. Varžgalio pranešimas: komentaras dėl autoįvykio Ukmergės rajone

2017 m. gruodžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo nario, išrinkto Ukmergės vienmandatėje rinkimų apygardoje, Juozo Varžgalio komentaras dėl autoįvykio Ukmergės rajone:  „Kaip matyti iš policijos pranešimų, nelaimė įvyko krašto kelyje Nr. 145, jungiančiame Kėdainius ir Ukmergę. Pagal kelių priežiūros tvarką šis kelias priskiriamas respublikinių kategorijai, kuri turi būti nuvalyta per nustatytą laiką po snygio, o jam tęsiantis – valoma nuolatos. Todėl nėra aišku, kaip 10 valandą ryte kelio danga buvo netinkama ir pavojus iškilo dešimčių vaikų gyvybėms. Telefonu susisiekus su vietovės seniūnu šis patvirtino, kad įvykio metu sniego danga ant kelio siekė iki 10 centimetrų, todėl kaip Seimo narys iš atsakingų institucijų prašysiu kuo skubiau pateikti visą informaciją apie įvykio aplinkybes“.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Juozas Varžgalys

Tel. (8 5) 239 6015

El. p. juozas.varzgalys@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-12-07 13:06
   Rūta Mensonaitė