Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo nario A. Kubiliaus pranešimas: „Prokurorai galėtų pasidomėti Petro Gražulio automobilio įsigijimo aplinkybėmis, o ryšiai su „Rosneft“ nestebina“

2018 m. sausio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Andrius Kubilius teigia, kad Seimo nariui Petrui Gražuliui keistos schemos būdu įsigijus automobilį, kurį anksčiau nuomojo parlamentinei veiklai skirtomis lėšomis, tyrimą dėl jo veiksmų galėtų pradėti prokuratūra, kaip tai buvo pradėjusi anksčiau dėl kitų Seimo narių įsigytų automobilių. Taip pat, pasak Seimo nario, pravartu pasidomėti ir P. Gražulio ryšiais su Rusijos kompanija „Rosneft“, nors jų egzistavimas nestebina.

„Dar 2009 m. tirdami Seimo narių automobilių įsigijimo istorijas prokurorai konstatavo, kad Seimo nariai negali nuosavybės teise įsigyti automobilių, kuriuos nuomoja iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų. Buvo pradėtas ne vienas prokurorų tyrimas ir įpareigojimas tokias pirkimo sutartis nutrauki. Todėl akivaizdu, kad ir P. Gražulio atveju būtų galima pradėti tyrimą“, – teigia A. Kubilius.

Pasak parlamentaro, vis dėlto svarbiausia visos istorijos dalis yra Seimo nario P. Gražulio, su juo susijusios UAB „Judex“ ryšiai su Rusijos „Rosneft“ atstovais UAB „Nordic Via“.

„Štai ir paaiškėja, kad dar vienas Seimo narys, kuris visada Seime kovodavo prieš Lietuvos energetinę nepriklausomybę, strateginius energetikos projektus ir konservatorius, turi glaudžių asmeninių, finansinių ryšių su viena iš svarbiausių Kremliaus energetikos kompanijų „Rosneft“. Tiesą pasakius, tai jau visiškai nestebina matant Mindaugo Basčio ir Artūro Skardžiaus istorijas“, – sako A. Kubilius.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS–LKD frakcijos

Viešųjų ryšių grupė

Tel. (8 5) 2396506

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-01-04 14:45
   Rūta Mensonaitė