Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo TS-LKD frakcijos pranešimas: baigėsi nevykę valdančiųjų bandymai sutepti prof. V. Juozapaičio reputaciją

2018 m. sausio 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) baigė tyrimus dėl Seimo nario Vytauto Juozapaičio elgesio bei galimo viešųjų ir privačių interesų konflikto.

Komisija nusprendė, kad Seimo narys V. Juozapaitis, aktyviai domėdamasis konkursu į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovo pareigas ir nurodydamas turimą neviešinamą šio konkurso informaciją, nepažeidė Valstybės politikų elgesio nuostatų. Taip pat pažymėjo, kad Seimo narys V. Juozapaitis, kreipdamasis į kultūros ministrę Lianą Ruokytę-Jonson (Jonsson) dėl lėšų skyrimo asociacijai AGATA ir Lietuvos muzikų sąjungai, vykdė parlamentinę kontrolę ir tai nelaikytina spaudimu vykdomosios valdžios atstovams.

„Vakar, po beveik trijų mėnesių intensyvaus persekiojimo už Kultūros ministerijos vadovybės kritiką, pagaliau baigėsi Seimo Valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio, Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkės Agnės Širinskienės ir kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson inicijuotas tyrimas: iš visų primestų kaltinimų ir gąsdinimų apkalta liko tuščia vieta“, – vakar po posėdžio replikavo V. Juozapaitis.

Su komisijos sprendimu, kad Seimo narys, nedeklaruodamas savo sutuoktinės narystės asociacijoje Lietuvos muzikų sąjunga, taip pat nenurodydamas privačių interesų deklaracijoje savo dukros bei jos sutuoktinio, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą, V. Juozapaitis taip pat nesutinka.

„Aš pats esu Muzikų sąjungos narys ir deklaravau savo narystę šioje asociacijoje, o tai reiškia, kad viskas, kas susiję su šia asociacija, jau yra mano interesų zonoje. Jei atsirastų kokia nors aplinkybė, dėl kurios turėčiau nusišalinti, tai aš bet kuriuo atveju turėčiau nusišalinti. Aš esu įsitikinęs, kad žmonos sąsajų deklaravimas šiuo atveju būtų perteklinis“, – sakė V. Juozapaitis, pabrėždamas, kad tokį šeimos narių, kurių narystė yra visuomenei žinoma ir skelbiama viešai prieinamuose šaltiniuose, deklaravimą laikytų pertekliniu.

„Žinoma, tikėtis atsiprašymo iš intensyviai pylusių purvą mano ir mano šeimos adresu būtų naivu, bet pati šio neįtikėtino puolimo baigtis teikia vilčių, kad sveiko proto likučių dar yra. Vis dėlto šioje istorijoje svarbiausia žinutė – valdančiųjų šantažas ir gąsdinimas apkalta subliūško“, – emocionaliai sakė Seimo narys.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Vytautas Juozapaitis

Tel. (8 5) 239 6559, el. p. vytautas.juozapaitis@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2018-01-12 14:47
   Rūta Mensonaitė