Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narių pranešimas: parlamentarai siekia išsamiau išsiaiškinti situaciją dėl Vaiko raidos centro perkėlimo į „Santaros“ klinikas

2018 m. vasario 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariai Irena Degutienė, Antanas Matulas, Remigijus Žemaitaitis ir Jonas Liesys ragina komiteto pirmininkę Astą Kubilienę artimiausiu metu surengti išvažiuojamąjį posėdį į Vilniaus universiteto Vaikų raidos centrą ir į Vaikų ortopedijos-traumatologijos centrą „Santaros“ klinikose. Posėdžio metu komiteto nariai nori išsamiau išsiaiškinti žiniasklaidoje aprašomą situaciją, kad per artimiausią pusmetį Vilniaus universiteto Vaiko raidos centrą iš apgriuvusių patalpų planuojama perkelti į Santaros klinikų Vaikų ortopedijos-traumatologijos centro patalpas.

„Manome, kad priimtas sprendimas yra abejotinas, nes gerokai pablogins „Santaros“ klinikose teikiamų ortopedijos-traumatologijos paslaugų prieinamumą ir kokybę. Inovatyvus, modernus ir pagal aukščiausius standartus įrengtas centras „Santaros“ klinikose nebepateisins investicijų, skirtų jo įkūrimui. Be to, numatomos patalpos visiškai netiktų subtilių ir specialių reikalavimų keliamų raidos sutrikimų turinčių vaikučių gydymui“, – pažymi vienas iš kreipimosi autorių Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Antanas Matulas.

 

Daugiau informacijos:

Seimo TS-LKD frakcijos narys

Antanas Matulas

Tel. (8 5) 239 6671, el. p. antanas.matulas@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-01 15:17
   Rūta Mensonaitė