Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Signataro, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno E. Gentvilo komentaras dėl pamirštos Kovo 11-osios

2018 m. vasario 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

„Norėčiau ir pagirti, ir draugiškai kumštelėti į šoną „Verslo žinių“ leidiniui. Šiandienis leidinys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybei pagerbti – vertas pagarbos. Pirmi septyni puslapiai skirti vien Nepriklausomybei – puikus sumanymas. Tačiau tikriausiai žmogiškoji klaida lėmė, kad tarp 100 Lietuvai svarbiausių datų buvo pamiršta Kovo 11-oji.

Paminėtas Sovietų Sąjungos lyderio M. Gorbačiovo sausio 11-13 dienomis apsilankymas Lietuvoje, tačiau pamirštas aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo. O ir datų tik 99. Pasidaro aišku, kurios iš jų trūksta. Mano draugiškas šventinis pastebėjimas šiam puikiam leidiniui – štai dėl ko galėtų protestuoti Signatarų klubas.“

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Eugenijus Gentvilas

Mob. 8 698 42794

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-15 12:40
   Rūta Mensonaitė