Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis: „Atkurtos Lietuvos šimtmečio akivaizdoje visi esame lygūs“

2018 m. vasario 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

„Sveikinu Jus su mūsų demokratinės valstybės – Lietuvos Respublikos – atkūrimo šimtmečiu!

1918 m. Nepriklausomybės Aktą pasirašė dvidešimt Lietuvos Tarybos narių: visuomenininkų, šviesuolių – patriotų. Tačiau tai buvo visos tautos troškimas turėti savo šalį su savo sostine. Tad šiandien, atkurtos Lietuvos šimtmečio akivaizdoje, visi esame lygūs.

Šiandien švenčiame mūsų prosenelių, senelių, tėvų, vaikų ir vaikaičių tiek namuose, tiek ir svetur išgyvenamas džiaugsmo akimirkas.  Švenčiame atgimimą – su kiekviena lietuviška šypsena, su jų ieškojimo ir atradimo džiaugsmu, su prasme ir su laime, su laime būti laisvais. Šiandien prisimename kiekvieną auką ir kiekvieną nukritusią lietuvišką ašarą čia, Lietuvoje, ir pasaulio žemynuose. Pasižadame šiandien ir pasižadame ateities šimtmečiams – puoselėti „demokratiniais pagrindais sutvarkytą Lietuvos valstybę“.

Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena, su Vasario 16-ąja!“

 

 

Seimo Pirmininko padėjėjas

Paulius Žeimys

Tel. (8 5) 239 6030

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-15 15:32
   Monika Kutkaitytė