Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo narės Aušros Maldeikienės pranešimas: „VMI privalo grąžinti PVM laiku ir pagal įstatymus“

2018 m. kovo 1 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Ketvirtadienį Seimo narė Aušra Maldeikienė kreipėsi į Finansų ministeriją ir Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) prašydama motyvuotai paaiškinti, kodėl Nyderlandų bendrovei „Nidera B.V.“ per įstatymų apibrėžtą laiką nebuvo grąžintas PVM, o palūkanos dėl laiku negrąžinto PVM buvo sumokėtos tik už 2 mėnesius vietoje privalomų 26.

Reikalavimas pateiktas žiniasklaidoje pasirodžius informacijai, kad Europos Teisingumo Teismas priėmė jau antrą Nyderlandų bendrovei „Nidera B.V.“ palankų sprendimą, dėl kurio VMI privalės sumokėti apie 1 mln. eurų palūkanų už laiku bendrovei nesugrąžintą PVM mokestį.

Parlamentarė pareikalavo paviešinti, kiek mokesčių mokėtojų ir kokiai bendrai sumai laiku negavo palūkanų už pavėluotai grąžintas mokesčių permokas bei įvertinti galimus būsimus valstybės nuostolius, jei mokesčių mokėtojai kreiptųsi dėl palūkanų išmokėjimo.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narė

Aušra Maldeikienė

Tel. (8 5) 239 6646

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-01 10:32
   Monika Kutkaitytė