Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Pirmininkas: su Lenkija esame „vienoje valtyje“

2018 m. kovo 1 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

Kovo 1 d., ketvirtadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Lenkijos Respublikos Seime sakė istorinę kalbą apie Lietuvos ir Lenkijos santykius, bendrą praeitį ir darnią ateitį.

Varšuvoje viešintis Seimo Pirmininkas V. Pranckietis kalboje palietė itin svarbius klausimus strateginio bendradarbiavimo verslo, infrastruktūros, energetikos ir saugumo srityse. Taip pat Seimo Pirmininkas Lenkijos Respublikos Seimo nariams kalbėjo abiem šalims jautriomis tautinių mažumų ir švietimo temomis.

Seimo Pirmininkas pakvietė Lenkiją kartu dalyvauti „Misija Sibiras“ akcijoje. „Būtų prasminga pagerbti žmonių atminimą įtraukiant jūsų šalies atstovus į Lietuvoje 16 metų vykdomą akciją „Misija Sibiras“, kad Lietuvos ir Lenkijos jaunimas aplankytų tremties vietoves, kartu sutvarkytų užmirštas lietuvių ir lenkų tremtinių kapavietes“, – iš tribūnos Lenkijos parlamente sakė V. Pranckietis.

Visa Seimo Pirmininko V. Pranckiečio kalba skelbiama Seimo interneto svetainėje.

V. Pranckietis yra trečiasis Lietuvos Seimo Pirmininkas, sakęs oficialią kalbą Lenkijos parlamente. Česlovas Juršėnas kalbą sakė 1993 metais, 1997 metais – tuometis parlamento vadovas Vytautas Landsbergis.

Seimo Pirmininkas Lenkijoje vieši Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio proga. Iš karto po renginio V. Pranckietis susitiks su Lenkijos Respublikos Senato Pirmininku Stanislovu Karčevskiu (Stanisław Karczewski).

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Džoja Gunda Barysaitė)

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-01 12:15
   Monika Kutkaitytė