Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos parlamentų vadovai kreipiasi į Europos šalių parlamentus dėl dujotiekio „Nord Stream 2“

2018 m. kovo 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Į iškilmingą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą Seime atvykę Latvijos ir Lenkijos parlamentų vadovai kartu su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu pasirašė kreipimąsi į Europos valstybių parlamentų vadovus, atkreipdami Europos šalių dėmesį į Europos Energetinės sąjungos pagrindinius principus ir politinį dujotiekio „Nord Stream 2“ kontekstą.

 

Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos parlamentų vadovai kreipiasi į Europos šalių parlamentus dėl dujotiekio „Nord Stream 2“. Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

„Šis projektas yra pateikiamas kaip komercinis, tačiau tai neabejotinai yra politinis įrankis, kuris didins Europos Sąjungos priklausomybę nuo vieno energijos šaltinio – iš Rusijos. Manome, kad tai taip pat yra ir geopolitinis projektas, paremtas Rusijos politiniu sprendimu atsisakyti dujų tranzito per Ukrainą, šiuos srautus nukreipiant per „Nord Stream 2“, – teigia Seimo Pirmininkas V. Pranckietis.

 

Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos parlamentų vadovai kreipiasi į Europos šalių parlamentus dėl dujotiekio „Nord Stream 2“. Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova)

 

Kreipimesi Lietuvos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Latvijos Saeimos Pirmininkė Inara Mūrniecė (Ināra Mūrniece) ir Lenkijos Seimo Maršalka Marekas Kuchcinskis (Marek Kuchciński) ragina Europos valstybių parlamentus aktyviau įsitraukti į skaidrią, pasitikėjimu grįstą diskusiją, nuo kurios priklausys viso kontinento skaidrios Europos Sąjungos energetinės rinkos išlaikymas. Parlamentų vadovai pakvietė prie šio atviro laiško prisijungti ir kitų Europos šalių parlamentų vadovus.

Parlamentų vadovai taip pat pabrėžia, kad Europos energetikos ateitis slypi švariuose ir mūsų klimatą ateities kartoms saugojančiuose energijos šaltiniuose.

Kreipimosi tekstą rasite čia.

 

 

Seimo Pirmininko patarėja

Karolina Frolovienė

Tel.: (8 5) 239 6016, mob. 8 698 42 071, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-11 13:08
   Nerijus Vėta