Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno E. Gentvilo pranešimas: parlamentaras reikalauja perbalsuoti dėl M. Basčio apkaltos ir siunčia laišką Seimo Pirmininkui

2018 m. kovo 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas, Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas reikalauja pakartoti balsavimą dėl Mindaugo Basčio apkaltos, o antradienį vykusį balsavimą pripažinti neteisėtu.

„Šiame balsavime slaptumas buvo pažeistas ir paaiškėjus aplinkybėms, kad buvo fotografuoti slapto balsavimo biuleteniai, siūlau pripažinti šitą balsavimą neįvykusiu. Tai yra Seimo garbės reikalas, todėl Seimo vadovai privalo užtikrinti pakartotinį balsavimą“, – sako E. Gentvilas.

E. Gentvilas siūlo artimiausio Seimo posėdžio metu – ketvirtadienį – surengti pakartotinį balsavimą dėl apkaltos M. Basčiui.

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas trečiadienį, kovo 14 d., išsiuntė laišką Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui dėl pakartotinio balsavimo dėl apkaltos Mindaugui Basčiui.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas

Eugenijus Gentvilas

Mob. 8 698 42 794

El. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-14 09:07
   Monika Kutkaitytė