Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Šiltėjančių santykių kontekste – Lenkijos ir Lietuvos parlamentų vadovų susitikimas

2018 m. kovo 15 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 16 d., penktadienį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su lenkų tautinės bendrijos kvietimu Lietuvoje viešinčiu Lenkijos Respublikos Senato Pirmininku Stanislavu Karčevskiu (Stanisław Karczewski).

Seimo Pirmininkas ir Lenkijos Senato Pirmininkas aptars dvišalės Asamblėjos veiklos atgaivinimą, Rytų kaimynystės politiką, bendras pastangas kovai su priešiška propaganda ir hibridinėmis grėsmėmis.

Aktyviems santykiams su Lenkija sąlygas sudaro vienodas požiūris į naujus regioninius saugumo iššūkius, bendri interesai užtikrinant regioninį saugumą bei vystant regioninius infrastruktūrinius projektus („Rail Baltica“, GIPL, Baltijos elektros tinklų sinchronizacija su kontinentiniais Europos tinklais), kurie stiprins abiejų šalių ekonomikų atsparumą ir konkurencingumą, prisidės prie gilesnės Baltijos šalių integracijos su Vidurio Europa.

Šiltėjančius santykius rodo ir kovo 11 d. po iškilmingų renginių Seime pasirašytas bendras laiškas Europos parlamentų vadovams dėl „Nord Stream 2“. Įsipareigojimas skatinti energetinį saugumą ir šaltinių, tiekėjų bei maršrutų diversifikavimas ir raginimas projektą vertinti iš platesnės perspektyvos, atsižvelgiant į Rusijos informacinį ir kibernetinį priešiškumą bei karinę agresiją, yra ypač svarbus šiandienos kontekste.

S. Karčevskis yra ketvirtas svarbiausias Lenkijos pareigūnas, Lietuvoje lankęsis nuo metų pradžios. Lietuvos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vyko į Lenkiją dalyvauti Valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio renginiuose, sakė istorinę kalbą Lenkijos Seime.

 

 

Daugiau informacijos:

Seimo Pirmininko atstovė spaudai

Karolina Frolovienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p.  [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-15 16:35
   Monika Kutkaitytė