Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
XII Seimas (2016–2020 m.)

Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas E. Gentvilas siūlo Seimo Pirmininkui priimti skubius sprendimus

2018 m. kovo 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Vakar vykusiame mitinge Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, su minia skanduodamas „Gėda!”, pamiršo tai pasakyti dar vieną kartą. Ir šįkart – sau. Jis pamiršo pasakyti, kad jam gėda dėl jo paties nesugebėjimo vadovauti Seimui.

V. Pranckietis – vienas iš valstybės vadovų – turėjo nedeklaruotų ryšių su Agrokoncernu dėl žemės nuomos. V. Pranckietis taip pat kategoriškai atsisako komentuoti bet kokius su Agrokoncernu susijusius reikalus. Galiausiai, jis taiko dvigubus standartus Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkei Laurai Matjošaitytei, kuri dangsto R. Karbauskio galimas įtakas „valstiečiams“. Tokiu savo elgesiu V. Pranckietis tampa panašus ne į Seimo, bet į Agrokoncerno pirmininką.

„Noriu priminti, kad Džiovanis Spadolinis (Giovanni Spadolini), septynerius metus buvo Italijos Senato pirmininku, nors priklausė vienai mažiausių Senato frakcijų. V. Pranckietis turi suprasti, kad ne galios demonstravimas ir paklusnumo reikalavimas, o siekis suderinti interesus yra Seimo Pirmininko uždavinys. Siūlau jam priimti skubius sprendimus, jei jam iš tikrųjų bent kiek gėda“, – pažymi Liberalų sąjūdžio pirmininkas ir frakcijos seniūnas Seime E. Gentvilas.

Parlamentaras taip pat priduria, kad tokie pasisakymai, kaip „mažuma turi paklusti daugumai“, nuskambėję iš antro asmens valstybėje lūpų, aiškiai parodo, kad V. Pranckiečio supratimas apie parlamentinę demokratiją yra nulinis.

 

Kontaktams:

Eugenijus Gentvilas

Mob. 8 698 42 794

El. paštas: [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-16 14:10
   Jolanta Anskaitienė